Tělo jako chemická továrna

Naše tělo je chemická továrna

Továrna může pracovat dobře, špatně, na částečný výkon, energii si brát z rezerv a podobně. Na nás záleží, jakou variantu si zvolíme. Tělo-chemická továrna potřebuje ke své práci vytvoření určitých optimálních podmínek, za jakých může pracovat. Tyto podmínky vytváříme aktivně převážně stravou a svým životním stylem, pasivně např. životním prostředím, ve kterém se pohybujeme.

Zásaditá směs nastaví optimální podmínky pro činnost organismu.

Aby chemické pochody v tělesné továrně fungovaly tak, jak mají, potřebují ke své práci určité pracovní prostředí. Ve
zásaditá směs Mineraly na odkyselení organismu
zásaditá směs Mineraly se používá na odkyselení organismu
své podstatě by toto prostředí mělo být acidobazicky=z hlediska kyselin a zásaditých látek vyrovnané. Bohužel, většina našich „lidských chemických továren“ je překyselená, musí se tedy odkyselit.

Problémy vyvolané překyselením, tj. nedostatkem zásadité směsi:

V překyseleném organismu, továrně nemůžou probíhat chemické reakce tak, jak je pro tělo nejlepší. Dochází tak k určitým nedokonalým chemickým reakcím, které se můžou projevovat např. jako záněty, pálení žáhy, celulitida, osteoporóza, žlučníkové nebo ledvinové kameny, dna, revmatismus, alergie, akné, vysoká hladina cholesterolu, tuků, moči, bílkovin, cukru a kdoví, čeho dalšího. Z chemie známe, že kyseliny se neutralizují zásaditými látkami. Součástí zásadité směsi minerálních zásaditých látek, které jsou přímo zodpovědné za rovnováhu v organismu, je vápník, hořčík, sodík a draslík.

Organismus potřebuje zásaditou směs minerálních látek na:

1. udržení rovnováhy v organismu-sodík, draslík, hořčík, vápník, fosfor a chlom
2. stavbu kostí a zubů-vápník, hořčík, fosfor a stopové prvky
3. správnou činnost enzymů, bílkovin, vitamínů a spoluřízení přeměny látek-zinek, chrom, bor
4. činnost nervové soustavy-železo, fosfor, bor, chrom, mangan, germanium a další
Když tělu, naší „chemické továrně“, nedodáme potřebné látky zásaditou směsí, tak nemůže vykonávat činnosti, které od ní požadujeme. Zásaditou směsí je tím myšlena opravdu směs zásaditých minerálních látek, které musí být ve správném poměru navzájem a důležitá je také přítomnost tekutiny, bez které by se chemické pochody v těle nemohly odehrávat.
Zásaditá směs minerálních látek MINERALY ve formě sypké směsi rozpustné ve vodě doplní důležité minerály a odkyseluje organismus.
Informace o přípravcích vhodných k odkyselení organismu najdete na www.bylinar-karel.cz.

Kde koupíte Zásaditou směs?

Zásaditou směs MINERALY a zásaditou směs MINERALY LINIE si můžete zakoupit v internetovém obchodě Zentrichova apatyka a nově také v lékárnách a prodejnách s bylinkami.