Alarmující tabulka ztrát minerálů z potravin

Minerální látky se ztrácejí z potravin
Vápník a hořčík chybí v potravinách

Co se stane, když chybí zásadité minerály?

Varující informace z výše uvedené tabulky!

Když nebudeme doplňovat ubývající zásadité a zásadotvorné minerální látky i jinou cestou, nastane během krátké chvíle okamžik, kdy se důležité minerály nebudou v potravinách už téměř vyskytovat. Jestliže např. brambory mají od sledovaného období 1985 -2002 úbytek základních zásaditých minerálů vápníku o 78% méně a magnézia=hořčíku o 48% méně, co vlastně jíme? Jaké látky se v potravinách tedy vyskytují, když to není ani vápník, ani hořčík? Stejně je to i s vitamínem C, který si náš organismus neumí sám vytvořit.

Proč potřebujeme zásadité minerální látky?

Náš organismus je překyselený. Jediná pomoc při překyselení je neutralizace nadměrné kyselosti. Kyseliny se neutralizují zásaditými látkami. Nejdůležitější zásadité a zásadotvorné látky jsou vápník, hořčík, sodík a draslík ve vyváženém poměru. Pozor, kyselý citron má zásadotvorné účinky na organismus, je tedy vhodný při překyselení organismu.

Doporučení Bylináře Karla:

„Pro doplnění zásadotvorných minerálních látek=hořčík, vápník, sodík a draslík používejte Zásaditou směs MINERALY a další modifikace Mineraly Linie obohacenou vlákninou z akácie a vitaminy skupiny B. Třetí modofikací Zásadité směsi MIneraly je VITAL s vitamíny A, B, C, D, E a stopovými prvky selen, jód, zinek a chróm.

Zásaditá směs Mineraly na doplnění vápníku a hořčíku
Zásaditá směs minerálů na odkyselení organismu

Zásaditá směs MINERALY je sypká směs na přípravu ochuceného zásaditého náplně, kterým můžete chybějící zásadité minerály do organismu průběžně doplňovat. Zásadité minerály jsou také v bylinném čaji Bylinářské koště, které odkyseluje a čistí překyselený organismus. “

Zásaditou směs MINERALY a  BYLINÁŘSKÉ KOŠTĚ odkyselující čistící bylinný čaj zakoupíte v e-shopu ZENTRICHOVY APATYKY.

Podrobnější informace a rady Bylináře Karla o odkyselení organismu.

Zaujalo tě téma? Sdílej jej dál!