Cesta za zdravím se zásaditou směsí

Cesta ke zdraví

Odkyselení jako cesta ke zdraví lidí i živé přírody. Také Jizerské Hory jsou poškozené kyselinami. Jizerským Horám i lidem pomůže odkyselení zásaditou směsí. Zásaditá směs je směs ze zásaditých minerálních látek.

V cestě za zdravím tedy pomůže zásaditá směs minerálů.

Zásaditá směs =směs vápník, hořčík, sodík a draslík

Definice :

  • Zdravý organismus, to je odkyselený organismus.
  • Nemocný organismus, to je překyselený organismus.

Odkyselení organismu? Co je to?

Odkyselení organismu znamená, že v organismu panuje harmonie, rovnováha mezi kyselinami a zásadami, které

Alkalinka je směs zásadotvorných minerálů bez sodíku
Zásaditá směs Alkalinka a Francouzský zelený jíl na odkyselení a detoxikaci organismu při překyselení

jsou nezbytné při neutralizaci nadměrné kyselosti. Ty nejdůležitější zásadité minerální látky jsou vápník, hořčík, sodík, draslík. Zásadité minerální látky jsou obsaženy ve „vyrovnaném“, ideálním poměru, v zásadité směsi MINERALY používané na odkyselení organismu.

Překyselení organismu? Co je to?

K překyselení organismu dochází tam, kde převládají kyseliny a kyselinotvorné látky. V překyseleném organismu je problém, nedostává se mu v dostatečném množství zásadité směsi zásaditých minerálních látek.

Může překyselení organismu za vznik nemocí?

Kyseliny jsou žíraviny. Žíraviny způsobují s největší pravděpodobností snad všechny známé nemoci i s jejich nepříjemnými projevy, jako jsou např. alergie, astma, ekzémy, obezita, celulitida a otoky, záněty kůže i záněty svalů. Patří sem dále dna, revmatismus, různé bolesti kloubů, svalů a šlach, zánět žaludku, vředy, problémy s vysokým krevním tlakem, stejně tak i nemoci látkové výměny, kam patří i cukrovka.

Odkyselením organismu se může snížit únava, poruchy paměti, neschopnost soustředění, zvýší se obranyschopnost, náchylnost k virovým a bakteriálním onemocněním, sníží se pravděpodobnost vzniku a riziko onemocnění rakovinou, což není vůbec zanedbatelný fakt….

Odkyselení organismu? Ale čím?

Překyselený organismus je potřeba urychleně odkyselit. Odkyselení lze provádět zásaditou směsí minerálních látek. Zásadité minerální látky se vyskytují především ve zdravé stravě. Samozřejmě, že nejjednodušší a nejefektivnější pro organismus by bylo dodržování zásad zdravého životního stylu. K těm zásadám patří zdravá strava, dostatek pohybu na čerstvém vzduchu, nekouřit, vyhýbat se alkoholu a nestresovat se. Ale upřímně, kdo je schopný se tím celý život řídit?

Zásaditá směs minerálů Alkalinka jsou tobolky se zásadotvornými minerály- draslíkem, hořčíkem a vápníkem. Francouzský zelený jíl čistí mechanicky střeva a trávicí trakt. Najdete je jako Jílové čištění s minerály

Existuje „První pomoc“ na odkyselení organismu?

Zásadité výrobky na odkyselení organismu
Zásaditá směs, sůl z Mrtvého moře a Bylinářské koště odkyselují tělo

Ano, existuje. V první pomoci na odkyselení organismu můžeme použít zásaditou směs MINERALY. Je to zásaditá směs minerálních látek na přípravu ochuceného minerálního nápoje. Touto zásaditou směsí na odkyselení posilníme schopnosti každého organismu, který si při pravidelném doplňování zásaditých minerálních látek dokáže pak s metabolismem poradit sám.

Odkyselený organismus bohužel není setrvalý stav. Nic netrvá věčně. Odkyselení organismu je potřeba provádět dnes a denně, je třeba udržovat tak rovnováhu mezi kyselinami a zásadami v organismu.

Odkyselení zásaditou směsí urychlí a zjednoduší naši cestu za zdravím.

Zásaditou směs MINERALY a další přípravky na odkyselení organismu, jako je např. Bylinářské koště odkyselující čistící čaj najdete v eshopu Zentrichovy apatyky.